Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pokaz siły Skalnika, Cukrownik i Gwarek nie tracą dystansu

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 21:31
Aktualizacja: 21:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Walcząca o utrzymanie się na boiskach klasy A Nysa Kłaczyna nie miała nic do powiedzenia w konfrontacji ze Skalnikiem Czarny Bór przegrywając 0:9.

21. kolejka klasy A – grupa I
Rawa Boleścin - Biały Orzeł Mieroszów 4:5
Granit Roztoka - Zagłębie Wałbrzych 3:1
Włókniarz Głuszyca - Górnik Boguszów-Gorce 4:1
Zieloni Mrowiny - Czarni Wałbrzych 1:3
Wenus Nowice - Cukrownik Pszenno 0:1
Skalnik Czarny Bór - Nysa Kłaczyna 9:0
Gwarek Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 2:1
Sudety Dziećmorowice - Victoria II Świebodzice 5:0

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----19 – 44 – 50:22
2. Gwarek Wałbrzych-----18 – 42 – 48:21
3. Cukrownik Pszenno----19 – 39 – 55:27
4. Granit Roztoka----------19 – 35 – 47:35
5. Sudety Dziećmorowice-18 – 31 – 48:33
6. Włókniarz Głuszyca----19 – 30 – 49:34
7. Czarni Wałbrzych-------18 – 29 – 41:44
8. Biały Orzeł Mieroszów-19 – 27 – 32:34
9. Zdrój Jedlina Zdrój------19 – 26 – 39:35
10. Rawa Boleścin----------19 – 23 – 48:61
11. Górnik Boguszów-Gor.-18 – 21 – 26:29
12. Zieloni Mrowiny---------18 – 17 – 29:43
13. Wenus Nowice----------20 – 16 – 38:51
14. Zagłębie Wałbrzych----20 – 14 – 27:46
15. Nysa Kłaczyna----------18 – 14 – 25:57
16. Victoria II Świebodzice-19 – 14 – 24:54

21. kolejka klasy A – grupa II
Delta Słupice - Ślęża Ciepłowody 5:0
Czarni Sieniawka - Orzeł Mąkolno 7:0
Polonia Ząbkowice Śląskie - Wieża Rudnica 3:4
Sparta Ziębice - Lechia II Dzierżoniów 4:2
Skałki Stolec - Koliber Uciechów 7:1
Zieloni Łagiewniki - Zgoda Grodziszcze 1:3
Błękitni Owiesno - Błękitni Niedźwiedź 4:2
Niemczanka Niemcza - Boxmet Piskorzów 0:1

Tabela:
1. Skałki Stolec------------19 – 50 – 72:15
2. Sparta Ziębice----------18 – 45 – 77:19
3. Lechia II Dzierżoniów--19 – 35 – 79:43
4. Polonia Ząbkowice Śl.--18 – 34 – 52:25
5. Zieloni Łagiewniki-------20 – 32 – 49:42
6. Niemczanka Niemcza---18 – 31 – 45:26
7. Boxmet Piskorzów------18 – 26 – 25:41
8. Delta Słupice------------19 – 26 – 46:52
9. Wieża Rudnica----------19 – 22 – 30:61
10. Koliber Uciechów------18 – 22 – 35:39
11. Czarni Sieniawka-------18 – 21 – 26:32
12. Zgoda Grodziszcze-----19 – 20 – 38:39
13. Orzeł Mąkolno---------19 – 19 – 29:75
14. Ślęża Ciepłowody------18 – 18 – 23:41
15. Błękitni Owiesno--------19 – 17 – 25:54
16. Błękitni Niedźwiedź------19 – 7 – 25:72

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group