Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pokaz specjalny filmy „Wyścig” i spotkanie z rajdowcem [KONKURS DLA CZYTELNIKÓW]

Czwartek, 14 listopada 2013, 12:30
Aktualizacja: 14:34
Autor: red.
Świdnica: Pokaz specjalny filmy „Wyścig” i spotkanie z rajdowcem [KONKURS DLA CZYTELNIKÓW]
Fot. użyczone
Kino Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejną odsłonę Kina Męskiego. W czwartek 21 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się event w połączeniu z pokazem specjalnym filmu „Wyścig”. Jest to oparta na faktach historia kierowcy Formuły 1 Nikiego Laudy, który pomimo poważnego wypadku wraca do wyścigów i staje do walki z największym rywalem.

- Świdnickiej społeczności bliżej jest do rajdów samochodowych niż do Formuły 1, stąd pomysł, aby kino Cinema 3D przy współpracy z Automobilklubem Sudeckim w Świdnicy przygotowało wspólnie spotkanie dla panów pod wezwaniem rajdów - mówi Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy.

Wieczór uświetni spotkanie i rozmowa ze znanym nie tylko pasjonatom, rajdów - kierowcą Grzegorzem Grzybem, który w tym sezonie zdobył tytuł mistrza Słowacji w klasyfikacji generalnej. Na swoim koncie ma również tytuł wicemistrza Polski z 2012 roku.

W holu kina staną rajdowe auta, będzie można podziwiać galerie zdjęć i autografów zawodników rajdowych. Zobaczymy także unikalną galerię zwycięzców Rajdu Elmot i Rajdu Świdnickiego Krause. Będzie można także obejrzeć materiały filmowe z autami rajdowymi w akcji, a na największym ekranie kina pościgać się w gamingowym turnieju
zdobywając nagrody od sponsorów. Będzie także okazja do rozmowy z rajdowym mistrzem Grzegorzem Grzybem, który bardzo chętnie spotka się z uczestnikami Kina Męskiego w Świdnicy.

Grzegorz Grzyb:
- Z dużą radością przyjąłem zaproszenie uczestnictwa w Kinie Męskim w Świdnicy. To miasto jest bardzo bliskie mojemu sercu, bo od lat startuję w Rajdzie Świdnickim Krause, ale jeszcze bliżsi są mi sympatycy sportów samochodowych i kibice, którzy bez wątpienia należą do najlepszych w kraju. Cieszę się, że tego wieczoru będę mógł
z Wami porozmawiać, podzielić się swoim doświadczeniem, opowiedzieć o tegorocznych startach i planach na przyszłość. Świdnica jest miastem przyjaznym sportom samochodowym i z tym większą przyjemnością przybędę na pokaz filmu „Wyścig”.

Bilety w cenie 16zł już w sprzedaży w kasach kina.

A dla naszych Czytelników do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki na ten event. By je zdobyć wystarczy wysłać maila na adres redakcja@swidniczka.com w tytule wiadomości wpisując Cinema3D, a w treści swoje imię i nazwisko. Wygrywa piąty i dziesiąty mail jaki przyjdzie na naszą skrzynkę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group