Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Pokaz szkolnych talentów w żarowskim gimnazjum

Wtorek, 28 marca 2017, 13:21
Aktualizacja: 14:24
Autor: red
Żarów: Pokaz szkolnych talentów w żarowskim gimnazjum
Fot. UM Żarów
Uczniowie żarowskiego gimnazjum tradycyjnie zorganizowali pokaz szkolnych talentów. Wśród nich można było podziwiać talenty wokalne, sportowe, recytatorskie i taneczne.

Do wspólnej zabawy, jak każdego roku, przyłączyli się także nauczyciele szkolnej placówki. Wszystkie występy artystyczne, w tym roku nawiązywały do motywu szalonych lat 70-tych. W taki niecodzienny sposób gimnazjaliści spędzają również Dzień Wagarowicza.
- Młodzież bawi się dziś głośno i wesoło, tak jak bawiono się w kolorowych latach siedemdziesiątych. To nasz sposób na spędzanie pierwszego dnia wiosny. I choć nie ma szkolnych zajęć, wszyscy razem bawimy się, prezentując swoje talenty. Nasi uczniowie nie chodzą na wagary, bo tu w murach naszego gimnazjum można dobrze się bawić - mówi Adam Ciupiński z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie.

Zamiast wagarów i topienia Marzanny uczniowie gimnazjum z Żarowa prezentują swoje talenty. A jest ich wśród żarowskiej młodzieży całkiem sporo. To dobry pomysł na świętowanie pierwszego dnia wiosny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group