Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 823
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczepanów: Policjanci na festynie

Środa, 22 czerwca 2022, 7:07
Aktualizacja: 10:07
Autor: red
Szczepanów: Policjanci na festynie
Fot. KPP Świdnica
W niedzielę w Szczepanowie na gminy Marcinowice zorganizowano Festyn Rodzinny. Na imprezie nie zabrakło policjantów z Posterunku Policji w Marcinowicach ale i z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, którzy dbali o bezpieczeństwo, prezentowali sprzęt policyjny, a także przygotowali stoisko informacyjne, gdzie poprzez zabawę omawiali podstawowe zasady bezpieczeństwa w różnych obszarach. Festyn był również świetną okazją do promocji zawodu policjanta.

19 czerwca na terenie gminy Marcinowice w miejscowości Szczepanów odbył się Festyn Rodzinny. W imprezie uczestniczyli policjanci świdnickiej komendy oraz z Posterunku Policji w Marcinowicach którzy dbali o bezpieczeństwo mieszkańców i uczestników festynu, a także prezentowali zawód policjanta. Poprzez zabawę mundurowi przypominali dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w domu, na ulicy oraz podczas zbliżających się wakacji.

Policjanci zachęcali także do wzięcia udziału w konkursie plastyczno - filmowym pn. "Artystyczny przeWODNIK" w ramach letniej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Dzieci ale i dorośli miały również okazję zobaczyć z bliska sprzęt policyjny, który na co dzień wykorzystywany jest przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu, a także porozmawiać z policjantami na każdy temat. W trakcie imprezy policjanci znakowali także rowery uczestnikom festynu

Festyn był również świetną okazją do promocji zawodu policjanta. Funkcjonariusze opowiadali o pracy policjantów w różnych pionach i zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group