Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Policjanci na targach pracy

Sobota, 27 maja 2017, 17:14
Aktualizacja: Niedziela, 28 maja 2017, 13:17
Autor: red
Strzegom: Policjanci na targach pracy
Fot. KPP Świdnica
„Kto może wstąpić do Policji, jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne, w jakich wydziałach można pełnić służbę, czy jak przedstawiają się zarobki i potencjalna ścieżka awansu?”. Na te i inne pytania zadawane przez potencjalnych kandydatów do służby w naszej formacji odpowiadali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, obecni na Targach pracy, które odbyły się dwa dni temu w Strzegomiu.

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy – Filia w Strzegomiu, był organizatorem ostatnich Tagów pracy, które odbyły się dnia 24 maja w sali Strzegomskiego Centrum Kultury.

Wśród wielu pracodawców, swoje stoisko wystawiła także Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy. Funkcjonariusze odpowiadali na liczne pytania młodych osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w naszej formacji. Najczęściej poruszane kwestie dotyczyły tego jakie warunki należy spełnić aby móc wstąpić do Policji, jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne, w jakich wydziałach można pełnić służbę, czy jak przedstawiają się zarobki i potencjalna ścieżka awansu. Na te i inne pytania policjanci udzielali wyczerpujących odpowiedzi, przekazując równocześnie rozmówcom ulotki i broszury informacyjne.

Pierwsze zdecydowane wstąpić do Policji osoby złożyły już wczoraj w Zespole Kadr i Szkolenia świdnickiej jednostki stosowne podania i dokumenty.

Były to już trzecie w tym roku targi pracy na których obecni byli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy – dwie edycje miały miejsce w Strzegomiu i jedna w Świebodzicach.

Przypomnijmy, iż służbę w Policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group