Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci przechwycili 7000 porcji narkotyków

Środa, 20 kwietnia 2016, 8:57
Aktualizacja: 18:34
Autor: opr.red.
Świdnica: Policjanci przechwycili 7000 porcji narkotyków
Fot. www.swidnica.policja.gov.pl
Policjanci z powiatu świdnickiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać niemal 7000 porcji handlowych narkotyku. 26–latek, który usłyszał już zarzuty w tej sprawie, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 26-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, w lodówce, ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w ilości pozwalającej na uzyskanie niemal 7000 porcji handlowych amfetaminy. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli jeszcze 5 porcji handlowych marihuany.

Mężczyzna został po zatrzymaniu osadzony w policyjnym areszcie. Mieszkaniec Świebodzic usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group