Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci świdnickiej Komendy z wizytą w Przedszkolu nr 1 w Świdnicy

Czwartek, 15 lutego 2018, 7:33
Autor: red
Świdnica: Policjanci świdnickiej Komendy z wizytą w Przedszkolu nr 1 w Świdnicy
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy aktywnie uczestniczą w edukacji dzieci i młodzieży, spotykając się z nimi w przedszkolach oraz szkołach. Kolejna grupa przedszkolna spotkała się z policjantami świdnickiej komendy. Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Pod Kasztankiem” wysłuchały m.in. cennych wskazówek dotyczących prawidłowego poruszania się po drogach.

Dwóch funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy - st. asp. Grzegorz Bugajski i mł. asp. Krzysztof Huzar spotkali się z dziećmi ze Przedszkola Miejskiego nr 1 w Świdnicy.

Podczas spotkania nie zabrakło rozmów o bezpieczeństwie najmłodszych w domu oraz szkole. Szczególną uwagę dzieci zwrócono na podstawowe zasady poruszania się po drodze. Policjanci uświadamiali najmłodszych z jakimi zagrożeniami wiąże się nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Z dziećmi rozmawiali także o zachowaniu ostrożności w kontaktach z nieznajomymi zarówno podczas codziennych zabaw ale także w sieci.

Dzieci doskonale znały numery alarmowe oraz wiedziały jak mają się zachować w sytuacjach zagrożenia. Na zakończenie zajęć dzieci miały okazję obejrzeć z bliska policyjny sprzęt służbowy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group