Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Policjanci świdnickiej komendy zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do mieszkania

Poniedziałek, 30 lipca 2018, 7:31
Aktualizacja: 10:34
Autor: red
powiat świdnicki: Policjanci świdnickiej komendy zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do mieszkania
Fot. KPP Świdnica
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do mieszkania. Ich łupem padły pieniądze oraz biżuteria o łącznej wartości blisko 130 tys złotych.

O tym, że miłość bywa ślepa - mówi stare przysłowie, ale o tym jakie jest prawdziwe przekonała się mieszkanka powiatu świdnickiego.
Kobieta zawiadomiła funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy o kradzieży z włamaniem do jej domu, skąd nieznany jeszcze na tamtą chwilę sprawca dokonał kradzieży pieniędzy i biżuterii na łączną sumę blisko 130 tys. złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy pracujący nad tą sprawą w wyniku pracy operacyjnej szybko ustalili przebieg całego zdarzenia, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn: konkubenta zgłaszającej tj. 41-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego oraz 63 -letniego mieszkańca powiatu świdnickiego.

Konkubent zgłaszającej oraz ich wspólny pracownik podejrzani są o to, że wspólnie i w porozumieniu pod nieobecność zgłaszającej dokonali kradzieży z włamaniem do jej mieszkania skąd zabrali biżuterię oraz pieniądze, gdzie łączna suma strat to blisko 130 tyś złotych. W toku czynności odzyskano skradziona biżuterię oraz pieniądze schowane min w skarpecie w kwocie blisko 83 tyś złotych.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

Podejrzanym, za popełnione przestępstwo kradzieży z włamaniem, grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group