Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Policjanci ujawnili dziuplę z częściami samochodowymi

Piątek, 16 maja 2014, 12:41
Aktualizacja: Sobota, 17 maja 2014, 10:10
Autor: red.
Świdnica: Policjanci ujawnili dziuplę z częściami samochodowymi
Fot. KWP Wrocław
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić mieszkańcowi powiatu świdnickiego, który w pomieszczeniach gospodarczych będących jego własnością, posiadał części samochodowe pochodzące z kradzieży. Policjanci zabezpieczyli 240 sztuk komponentów samochodowych, teraz wyjaśniają skąd pochodzą i do kogo należą.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wspólnie z funkcjonariuszami pionu kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, w wyniku wspólnie przeprowadzonych działań ujawnili dziuplę z częściami samochodowymi. W pomieszczeniach gospodarczych należących do 42-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego funkcjonariusze odnaleźli 100 sterowników samochodowych, 70 foteli, 30 kurtyn powietrznych oraz 40 poduszek powietrznych.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, iż część zabezpieczonych przedmiotów zostało skradzionych na terenie Niemiec, Austrii i Czech oraz z terenu województwa dolnośląskiego i Warszawy.

42-letni mężczyzna został już przesłuchany, na chwilę obecną usłyszał 22 zarzuty paserstwa. Obecnie policjanci wyjaśniają skąd pochodzą ujawnione przedmioty i do kogo należą.

Za czyn, którego dopuścił się mężczyzna może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP Wrocław)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group