Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1018
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Policjanci w urzędzie

Czwartek, 27 lipca 2023, 7:44
Aktualizacja: 9:45
Autor: red
Gmina Świdnica: Policjanci w urzędzie
Fot. Gmina Świdnica
Kilka dni temu obchodziliśmy święto Policji. Wczoraj z wizytą do wójt gminy Świdnica Teresy Mazurek przybyli funkcjonariusze na co dzień pełniący służbę w Posterunku Policji w Słotwinie.

- W podziękowaniu za wszystko, co robi Pani z myślą o nas, za przychylność, pomoc merytoryczną i finansową, dzięki której Posterunek Policji w Słotwinie wyposażony jest w sprzęt z najwyższej półki, a dzięki któremu możemy dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy – mówił wręczając bukiet pięknych słoneczników kierownik Posterunku asp. szt. Tomasz Zdeb.

Spotkanie było także okazją do wspomnienia uroczystości dolnośląskich obchodów 104. rocznicy powołania Policji Państwowej w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, podczas której wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek została odznaczona Brązowym Medalem za zasługi dla Policji. Medal za Zasługi dla Policji przyznaje się za wybitne zasługi w dziedzinie realizacji ustawowych zadań Policji. Może być nadany obywatelowi polskiemu który m.in. przyczynił się do rozwoju Policji lub podejmował działania skutkujące podniesieniem sprawności jej działania lub poziomu jej wyposażenia technicznego.

- Bardzo Wam dziękuję za zawnioskowanie o wręczenie mi tego wyjątkowego wyróżnienia. Dziękuję także za to, jak duże zaangażowanie i trud wkładacie w wykonywanie Waszej pracy, którą jest służba na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group