Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Policyjny „ambulans monitoringu wizyjnego” ponownie w Świdnicy

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 7 lipca 2016, 13:33
Aktualizacja: 15:34
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
W najbliższy piątek, tj. 8 lipca br., począwszy od godzin porannych, zaawansowany sprzęt w postaci tzw. „ambulansu monitoringu wizyjnego” udostępniony przez Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze, ponownie będzie pomagał świdnickim policjantom w ujawnianiu wykroczeń drogowych na największych skrzyżowaniach naszego miasta.

W ramach współpracy pomiędzy jednostkami Policji, jeleniogórscy funkcjonariusze 8 lipca br. ponownie przyjadą do Świdnicy specjalistycznym samochodem ciężarowym z profesjonalną zabudową w postaci tzw. „ambulansu monitoringu wizyjnego”. Pojazd wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, w postaci m.in. wysokiej jakości kamer rejestrujących obraz w dużej rozdzielczości, wyposażonych w możliwości znacznego zbliżenia optycznego, z możliwością pracy na pojeździe oraz w odległości nawet kilkuset metrów od niego, z zachowaniem pełnego zdalnego sterowania. Sprzęt może znaleźć zastosowanie chociażby w przypadku zabezpieczenia imprez masowych, czy też rejestrowania zdarzeń z zakresu ruchu drogowego.

8 lipca br., począwszy od godzin porannych, sprzęt będzie wykorzystany do ujawniania wykroczeń drogowych na największych skrzyżowaniach Świdnicy wyposażonych w sygnalizację świetlną.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group