Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Polish Cinema for Beginners: Córki Dancingu

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 20:39
Aktualizacja: Czwartek, 21 kwietnia 2016, 13:37
Autor: Biuro Prasowe ESK 2016
Wrocław: Polish Cinema for Beginners: Córki Dancingu
Fot. użyczone
14 kwietnia o godz. 19.00 w kinie Nowe Horyzonty odbędzie się kolejny seans w ramach Polish Cinema for Beginners, tym razem będziemy oglądać musical "CÓRKI DANCINGU" w reż. Agnieszki Smoczyńskiej.

A gdyby tak z Wisły wyłoniły się dwie syreny i swym śpiewem zaczęły czarować bywalców warszawskich dancingów? Kogo urzekną ich głosy, niech ma się na baczności – piękne kusicielki niezdolne są do miłości, co więcej, w zgodzie ze swą krwiożerczą naturą lubią zakąsić sobie… smakowitego człowieka. Musical Agnieszki Smoczyńskiej z piosenkami napisanymi przez duet Ballady i Romanse wyróżniono w tym roku na Sundance Film Festival za „unikalną wizję i design”.

Polish Cinema for Beginners – to cykl prezentujący selekcję najciekawszych polskich filmów z angielskimi napisami. To pierwszy w skali całego kraju program filmowy tak bezpośrednio zwracający się do odbiorców obcojęzycznych, którzy często nie mieli wcześniej okazji poznać największych arcydzieł polskiej kinematografii, ale i kultowych klasyków naszej popkultury.

Na Polish Cinema for Beginners zaprasza Wrocławska Fundacja Filmowa. Projekt jest częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wroclaw 2016.

Gościem pokazu będzie Konrad Imiela.

Po pokazie zapraszamy do kontynuowania dyskusji w Bułce z Masłem przy placu Solnym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group