Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Półmetek eliminacji do muzycznej Truskawki

Czwartek, 9 kwietnia 2015, 14:12
Aktualizacja: 14:15
Autor: red.
W sobotę, 11 kwietnia w Klubie Bolko odbędzie się drugi z trzech koncertów eliminacyjnych przeglądu Truskawka. Na scenie będzie można
zobaczyć i usłyszeć zespoły Can't Wait Forever (Pieszyce), The Inżyniers (Marcinowice) i Angry Again (Świebodzice/Wałbrzych).

Po udanym marcowym rozpoczęciu eliminacji, którego gościem specjalnym był Lipali, Truskawka kontynuuje poszukiwania wykonawców, którzy na podstawie decyzji jury zostaną zakwalifikowani do udziału w plenerowym finale w lipcu. Członkami jury eliminacji są w tym roku Krzysztof Kołodziejczyk (basista Orchard), Krzysztof Kowalewski (perkusista, założyciel Rock Centrum Świdnica), Piotr Krakowski (gitarzysta Zakaz Wjazdu, Paulina Lenda & Kruki), Paweł Zając (gitarzysta, realizator dźwięku).

Na nadchodzącym koncercie nie będzie już gościa specjalnego, spodziewać się można za to 3 zespołów konkursowych. Can't Wait Forever to grupa grająca metalcore. Od roku pracują pod skrzydłami Jacka Moroziewicza z Eris Is My Homegirl, z którym szykują pierwszy album, mający ukazać się jeszcze w tym roku. The Inżyniers to zespół powstały z inicjatywy czterech ludzi, którzy uświadomiwszy sobie, że każdy z nich umie grać na jakimś instrumencie postanowili tworzyć muzykę. Grają punk rocka a inspiruje ich "alkohol o szlachetnym i szemranym pochodzeniu oraz historie z życia wzięte". Angry Again robią z kolei w tym roku drugie podejście do Truskawki ze swoją dawką thrash metalu - przekonajcie się sami, jakie zrobili postępy. Poniżej planowane godziny występów (mogą ulec zmianie!)

20:40 - Can't Wait Forever
19:50 - The Inżyniers
19:00 - Angry Again
18:30 - otwarcie bramki

W Klubie Bolko trwa także wystawa zdjęć z zeszłorocznego finału przeglądu Truskawka - zapraszamy do oglądania fotografii autorstwa
Moniki Zabłotnej. Start sobotniego koncertu o godzinie 19:00 a bilety w cenie 5 zł można będzie nabyć w Klubie Bolko od 18:30. Dla posiadaczy biletu z pierwszego koncertu eliminacyjnego (28 marca) - wstęp bezpłatny! Wśród osób, które pojawią się przed sceną przed rozpoczęciem pierwszego występu, zostanie rozlosowane zaproszenie od partnera Truskawki - pizzerii Da Grasso.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group