Czytających: 1350

III-liga piłkarska: Polonia – Motobi 1:1 (zapis relacji live)

Sobota, 5 listopada 2011, 17:02
Aktualizacja: 17:03
Polonia Świdnica zremisowała 1:1 z Motobi Bystrzycą Kąty Wrocławskie w pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywek III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Przełamaliśmy tym samym serię trzech meczów bez zdobytego gola po trafieniu Łagiewki w 69. minucie. Do szczęścia brakło niewiele, bo 3 minuty – w doliczonym czasie gry wyrównał Mierzwa.

Zapis relacji z meczu

Składy obu zespołów:

Motobi: Skwierczyński, Trusiewicz, Jawny, Gawron, Parada, Kurek, Mierzwa, Celuch, Dzięglewski, Pałys, Janusz, na ławce: Siekierzyński, Nazar, Gruszczyński, Pawlak, Dudzic, Kotwicki Nowak

Polonia: Pierzga, Lato, Smoczyk, P. Salamon, Bielski, Borowy, Szuba, Szewczak, Łagiewka, Śmiałowski, Tobiasz, na ławce: Stitou, Goździejewski, Hajłasz, M. Salamon, Miętkiewicz, Starczukowski, Chmiel

1' - rozpoczynamy spotkanie

6' - strzelał Dzięglewski, pewnie wyłapuje jednak Pierzga

15' - dośrodkowanie z lewej strony, Śmiałowski w dobrej sytuacji nie sięga jednak piłki głową

16' - zamieszanie pod świdnicką bramką, rzut rożny dla gości

20' - na murawie jak na razie niewiele się dzieje, przed chwilą miał miejsce strzał przyjezdnych z dystansu, ale wysoko ponad bramką. Wciąż mamy bezbramkowy rezultat

23' - świetny rajd Śmiałowskiego, strzał jednak niecelny

26' - uderzenie Borowego z okolicy 20-metra - obok bramki

29' - rzut wolny dla naszej ekipy, przed utratą bramki swój zespół ratuje jeden z obrońców rywali

32' - świetny rajd Szewczaka, podanie do Tobiasza, ten z najbliższej odległości strzela niecenie - tego nie można było po prostu nie trafić

40' - akcja sam na sam Tobiasza, górą bramkarz

43' - strata biało-zielonych w środku pola, kontrę gości na szczęście broni Pierzga

45' - Pierzga broni jeszcze jedną sytuację jeden na jednego, sędzia kończy pierwszą połowę

46' - rozpoczynamy drugą połowę

46' - Goździejewski za Tobiasza

51 ' - Kurek z dystansu, niecelnie

54' - świetna akcja Polonistów, Szuba obija niestety tylko słupek!!

62' - mamy inicjatywę, jednak jak na razie na niewiele się to zdaje, przed chwilą uderzał Goździk, golkiper przeciwników wyłapuje bez problemów

64' - Borowy z dystansu, futbolówka mija spojenie słupkka z poprzeczką

69' - 1:0 dla Polonii!!! - kontra świdnickiego zespołu Śmiałowski do Łagiewki, a ten pokonał w sytuacji jeden na jednego Skwierzyńskiego

72' - rzut wolny dla gości z okolicy 22-metra, strzał Mierzwy na szczęście ponad poprzeczką

75' - Szuba opuszcza plac gry, w jego miejsce Miętkiewicz

80' - rywale starają się wyrównać, na razie bez większego zagrożenia bramki Pierzgi

82' - dobry rajd jednego z graczy Motobi, Pierzga broni strzał rywala, wybijając piłkę na rzut rożny.

85' - żółta kartka Gruszczyński

85' - kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego biało-zielonych, strzał Miętkiewicza broni bramkarz

86' - Miętkiewicz ze skrzydła dogrywa do Goździejewskiego, nasz zawodnik pomimo dobrej okazji przegrywa stracie z bramkarzem przeciwników

88' - zmiana w ekipie gości - Dudzic za Kurka

90' - remis 1:1 - zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Mierzwa

91' - Lato z dystansu - słupek!!!

92' - jeszcze przed chwilą prowadziliśmy 1:0, a mogło być 1:2, kontra i strzał Dzięglewskiego minimalnie nad bramką Pierzgi.

93' - koniec spotkania w Świdnicy podział punktów - Polonia - Motobi 1:1!!!