Czytających: 1849

III-liga piłkarska: Polonia – Pogoń 2:2 (zapis relacji live)

Środa, 28 września 2011, 16:53
Aktualizacja: 17:56
Piłkarze Polonii Świdnica zremisowali 2:2 z Pogonią Świebodzin w meczu zaległej 2. kolejki spotkań III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Przerwana została tym samym seria trzech wygranych spotkań z rzędu.

Zapis relacji z meczu

Do rozpoczęcia meczu 15 minut

Skład Polonii: Pierzga, Bielski, Borowy, Hajłasz, Miętkiewicz, P. Salamon, Śmiałowski, Filipczak, Luber, Lato, Łagiewka, na ławce: Stitou, Morawski, M. Salamon, Szuba, Chmiel, Starczukowski, Tobiasz

Skład Pogoni: Mikołajczuk, Mojsiej, Stachowiak, Olejniczak, Wojtysiak, Szymański, Górecki, Andrzejczak, Maślenik, Kruszyński, Brejdak, na ławce: Wierzbicki, Klimczak, Duchnowski, Pawliczak, Grudniewski

7' - strzał Miętkiewicza zza pola karnego mija lewy słupek bramki golkipera gości

14' - dobra okazja Filipczaka, jego uderzenie z okolicy 16 metra jednak niecelne

19' - kontratakują przyjezdni, Pierzga wygrywa pojedynek z Kruszyńskim, wciąż bezbramkowy wynik

21' - Świetne dogranie Laty do Śmiałowskiego z połowy boiska, ten przyjmuje futbolówkę i pokonuje bramkarza rywali. 1:0 dla biało-zielonych!!

22' - Kolejna znakomita akcja Śmiałowskiego, jego uderzenie broni golkiper, piłka trafia jeszcze do Filipczaka, którego strzał jest zablokowany.

25' - Biało-zieloni zupełnie zdominowali przeciwników, Ci wyprowadzili jednak zabójczą kontrę zakończoną strzałem z dystansu Mojsieja. Na murawie jest już 1:1.

33' - Znów groźnie pod bramką Pierzgi, strzał Kruszyńskiego niecelny

39' - Jeden z piłkarzy gości zagrywa w polu karnym ręką, sędziowie wskazują na jedenasty metr, a bramkę zdobywa Filipczak. Polonia znów prowadzi - 2:1!

45' - koniec pierwszej połowy

46' - Startujemy z drugą połową, obie ekipy bez zmian

51' - Bardzo dobra okazja Filipczaka, nasz zawodnik przerzuca jednak piłkę nad bramką

54' - Kontra świdniczan, strzał Śmiałowskiego zza pola karnego mija niewiele spojenie słupka z poprzeczką

56' - Składna akcja gości zakończona bramką, Wojtysiak i jest już 2:2.

60' - Zmiana w naszym zespole: Tobiasz za Miętkiewicza

61' - Bardzo dobra akcja Śmiałowskiego, odegranie do Hajłasza, ktróry uderza bardzo niecelnie

66' - Zmiana: Chmiel za Lubera

69' - Bielski z dystansu, ponad bramką

75' - wciąż 2:2, boisko opuszcza Hajłasz, w jego miejsce Szuba.

76' - Żółta kartka Wojtysiak

84' - Rzut wolny dla przyjezdnych, wysoka ponad bramką

85' - Bardzo groźna kontra Polonii, Filipczak do Śmiałowskiego, jednak ten nie trafia w światło bramki

90' - Dwie wrzutki Śmiałowskiego, wszystko łapie bramkarz Pogoni

90' - Zmiana w Pogoni - Klimczak za Maślenika

90' - Koniec spotkania, Polonia Świdnica remisuje 2:2 z Pogonią Świebodzin