Świdnica: Polonia/Sparta lepsza od Kuźni

Środa, 17 lutego 2010, 21:19
Aktualizacja: 21:28
Autor: JaR
W dzisiejszym meczu sparingowym Polonia/Sparta Świdnica pokonała na własnym obiekcie Kuźnię Jawor 2:1 (0:0).

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu. Prowadzenie dla gości w 50. minucie uzyskał Mariusz Krupczak. Siedem minut później wyrównał Sebastian Burda, a w 60. minucie zwycięskiego gola dla świdniczan zdobył Dariusz Filipczak. W 65. minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Kamila Ordy obronił Marcin Hruszowiec.
W świdnickim zespole zadebiutowało trzech nowych zawodników. Zgodnie z naszymi zapowiedziami na środku obrony pojawił się 37-letni Marcin Kruszelnicki. Ponadto zagrali: 23-letni Robert Gajewski z Prochowiczanki oraz Sebastian Gogut, młodzieżowiec z Górnika Polkowice.
Było to drugie zwycięstwo świdniczan w szóstym sparingu. Następnym rywalem Polonii/Sparty będzie Oderka Opole (sobota, godzina 11.00, stadion przy ulicy Śląskiej).
Polonia/Sparta: Wójcik - Kruszelnicki,Gajewski, Udod, Bielski, Filipczak, Fojna, Gogut, Goździejewski, Burda, Felich (Hruszowiec, Borys, Urban, Błaszczyk, Olszewski, Furmankiewicz, Charytanowicz).