Świdnica: Polonia/Sparta – MKS Oława 1:0 LIVE! (koniec)

Sobota, 30 października 2010, 13:58
Aktualizacja: 18:39
Podopieczni Przemysława Malczyka walczą o kolejne ligowe punkty, a na ich drodze staje zespół MKS Oława. Zapraszamy na relację live z konfrontacji obu ekip.

5 min - Spotkanie rozpoczęło się punktualnie, gramy w składzie: Wójcik, Goździejewski, Bielski, Syska, Smoczyk, Szczur, Borowy, Niewiadomski, Hajłasz, Sobczyk, Kotlarz

8 min - gra toczy się na razie w środku pola, inicjatywę powoli zaczynają przejmować świdniczanie

10 min - Zapał wśród gości i Sobczyk w naszej ekipie mają na swoim koncie już po żółtym kartoniku

13 min - Nasza defensywa nie funkcjonuje, na szczęście w bramce mamy Wójcika. Dwie kapitalne interwencje naszego golkipera

18 min - Bielski strzela z 30 metrów, jednak jego uderzenie jest mocno chybione

21 min - mamy problemy w ofensywie, nie potrafimy zbliżyć się do szesnastki gości

22 min - kolejna doskonała interwencja naszego bramkarza. Damian Wójcik broni groźny strzał z okolicy 16-metra od bramki.

25 min - doskonałą sytuację na zdobycie bramki marnuje Sobczyk, nasz napastnik przegrywa bowiem sytuację sam na sam z golkiperem przyjezdnych

32 min - przejmujemy powoli inicjatywę, efektowny strzał Sobczyka był niecelny

37 min - Bielski upomniany żółtym kartonikiem

40 min - dobra akcja Bielskiego z Sobczykiem, ale sytuację wyjaśniają obrońcy MKS-u

42 min - na stadionie w Świdnicy ciągle bez bramek, Hajłasz przegrywa pojedynek jeden na jednego z bramkarzem Oławy

45 min - koniec pierwszej części gry, na stadionie w Świdnicy 0:0. Chrobry Głogów w najciekawszym spotkaniu 14. kolejki wygrał w Nowej Soli 2:0 z miejscową Arką.

46 min - startujemy z drugą połową

50 min - dobra kontra świdniczan, Sobczyk podaje jednak niedokładnie i kończy się na stracie

53 min - fatalny błąd w przyjęciu piłki popełnia Smoczyk, napastnik gości staje oko w oko z Wójcikiem, ale na nasze szczęście górą jest nasz bramkarz

55 min - pierwsza zmiana w naszych szeregach - Śmiałowski wchodzi na boisko w miejsce Hajłasza

59 min - będzie rzut rożny po dobrej akcji Bielskiego

60 min - futbolówkę wybijają jednak obrońcy rywala

65 min - żadna z drużyn nie potrafi przedostać się w obręb szesnastki przeciwnika, na stadionie w Świdnicy wciąż bez bramek

70 min - z murawy wieje nudą, Syska obejrzał żółtą kartkę

73 min - 1:0 dla naszej ekipy!!! Po rzucie rożnym wykonywanym przez Śmialowskiego strzałem głową piłkę w siatce umieszcza Smoczyk

77 min - goście atakują coraz śmielej próbując doprowadzić do wyrównania

81 min - z boiska schodzi Goździejewski, na placu gry pojawia się Surnik

81 min - Śmiałowski w dobrej okazji strzela wprost w ręce bramkarza MKS-u

85 min - goście wyraźnie osłabli, nie rezygnują jednak z doprowadzenia do wyrównania

90 min - koniec regulaminowego czasu gry, sędzia dolicza jeszcze 3 minuty

koniec: wygrywamy 1:0, słaby mecz, kiepska gra, liczą się jednak 3 punkty