Dzierżoniów: Polonia/Sparta przegrała ze Stalą

Sobota, 6 marca 2010, 20:03
Aktualizacja: 20:08
Autor: JaR
W przedostatnim sparingu przed rundą wiosenną Polonia/Sparta Świdnica uległa 1:2 wiceliderowi III ligi śląsko–opolskiej Stali Bielsko–Biała.

Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Dzierżoniowie.
Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Stal objęła prowadzenie w 32 minucie po strzale Wiktora. W 57. minucie wyrównał Burda. Wynik kwadrans przed zakończeniem gry ustalił Maciejewski.
Za tydzień świdniczanie rozegrają jeszcze sparing z Kuźnią Jawor, za dwa tygodnie podopiecznych Marcina Cilińskiego czeka już mecz o punkty. Polonia/Sparta zagra w Nowej Soli z Arką.
Polonia/Sparta: Wójcik (73 Hruszowiec) - Kruszelnicki (70 M. Marszałek), Niewiadomski, Bielski, Kotlarz (72 Surnik), Kardela (80 P. Marszałek), Fojna, Filipczak, Udod (46 Testowany), Burda, Felich (48 Urban).