Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 600
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polonia zastopowana przez Piasta Żmigród

Wiadomości: III-liga piłkarska
Poniedziałek, 4 listopada 2013, 20:14
Aktualizacja: 20:16
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na trzech skończyła się seria zwycięstw z rzędu piłkarzy Polonii Świdnica na boiskach III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Biało–zieloni przegrali w sobotę, 2 listopada z Piastem Żmigród 0:1.

15. kolejka III-ligi

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Prochowiczanka Prochowice 6:1 (Rafał Świtaj 9, 77, Łukasz Maliszewski 10, Kordian Ziajka 27, 61, 69 - Krzysztof Wojciechowski 56)

Polonia Świdnica - Piast Żmigród 0:1 (Grzegorz Sawicki 15)

Bielawianka Bielawa - Promień Żary 2:2 (Tomasz Zieliński 16, Damian Olejnik 25 - Krystian Żyża 3, Gracjan Arkuszewski 7)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Karnin 4:0 (Kamil Mierzwa 29, Radosław Juchno 45, Michał Wróbel 47, Jarosław Gambal 80)

Lechia Dzierżoniów - Formacja Port 2000 Mostki 2:1 (Łukasz Maciejewski 45, Kamil Śmiałowski 85 - Marcin Iwan 47)

Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin 1:1 (Rafał Brusiło 43 - Krzysztof Piątek 17)

Ilanka Rzepin - Śląsk II Wrocław 2:4 (Radosław Sylwestrzak 80, 90 - Kamil Dankowski 18, Karol Danielik 35, 48, 64)

Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica 5:4 (Paweł Synowiec 15, 31-k, Marek Budny 49, 78, Paweł Boczarski 82 - Jakub Jakóbczyk 17, 61, Adrian Bergier 52, Rafał Miazgowski 72)

GKS Kobierzyce - MKS Oława 1:2 (Adrian Leśniarek 71 - Dawid Lipiński 52, 87)

Tabela
1. Ślęza Wrocław---------15 - 37 - 36-14
2. Stilon Gorzów----------14 - 33 - 33-14
3. Zagłębie II Lubin------14 - 32 - 43-11
4. MKS Oława-------------14 - 32 - 29-10
5. Foto-Higiena Gać------15 - 29 - 27-23
6. Formacja Mostki--------15 - 27 - 38-20
7. Śląsk II Wrocław-------15 - 26 - 27-16
8. Piast Żmigród-----------15 - 23 - 6-18
9. Lechia Dzierżoniów-----15 - 21 - 23-16
10. Piast Karnin------------15 - 19 - 25-32
11. Bielawianka-------------15 - 17 - 14-33
12. Bystrzyca Kąty Wr.----14 - 16 - 15-18
13. Polonia Świdnica-------15 - 16 - 16-28
14. Promień Żary-----------15 - 13 - 14-27
15. GKS Kobierzyce--------15 - 11 - 19-32
16. Polonia Trzebnica-------15 - 9 - 23-43
17. Ilanka Rzepin------------15 - 8 - 15-31
18. Prochowiczanka---------15 - 7 - 19-46

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group