Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1476
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Pomoc dla pogorzelców

Środa, 13 kwietnia 2022, 11:18
Autor: red
Kalno: Pomoc dla pogorzelców
Fot. UM Żarów
Magdalena i Grzegorz – mieszkańcy Kalna stracili w wyniku pożaru swój dom. Nikomu na szczęście nic się nie stało, ale dom jest w katastrofalnym stanie. W jednej chwili zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową i całego dorobku życia.

- W dniu 10 kwietnia 2022r. zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową przez pożar, który wywołał podpalacz. W jednej chwili zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową i całego dorobku życia. Mieszkaliśmy w tym domu w dwójkę, ja z narzeczonym i czwórką psów z adopcji. Zostaliśmy teraz z niczym...Wszystko pożar doszczętnie pochłonął i pozostawił tylko spustoszenie i zniszczenia- czytamy informację udostępniona na zrzutka.pl przez mieszkankę Kalna.

Państwo Magdalena i Grzegorz potrzebują naszej pomocy, liczy się każdy grosz, dlatego zachęcamy Państwa, aby przyłączyć się do zbiórki.

Nasza gmina również nie pozostawiła naszych mieszkańców bez pomocy. Przekazaliśmy im mieszkanie zastępcze, w którym będą mogli mieszkać tak długo, dopóki nie odbudują swojego domu. W pomoc włączył się również Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie, przekazując na ich ręce niezbędne dary potrzebne do codziennego funkcjonowania. Mieszkańcy otrzymają także wsparcie finansowe.

Wszystkich Państwa również prosimy o pomoc. Osoby lub firmy, które zechcą pomóc, przekazując materiały budowlane, proszone są o kontakt pod nr tel. 530 078 076. Datki można również wpłacać na zrzutka.pl Tutaj znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group