Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ponad 30 osób ukaranych za wulgaryzmy na stadionie

Środa, 27 kwietnia 2016, 8:59
Aktualizacja: 18:20
Autor: opr.red.
Świdnica: Ponad 30 osób ukaranych za wulgaryzmy na stadionie
Fot. red.
„Zero tolerancji” dla wulgaryzmów, spożywania alkoholu, wandalizmu czy niekulturalnego zachowania na stadionie podczas rozgrywek ligowych piłki nożnej, to zasada działań Policji obowiązująca na terenie całego kraju. Również świdniccy policjanci podczas ostatnich rozgrywek za powyższe zachowania ukarali mandatami 17 osób, a wobec 17 skierowano wnioski do sądu o ukaranie.

Podczas sobotnich rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo III ligi pomiędzy "Polonią-Stal" Świdnica a "Piastem" Żmigród, które odbywały się na ul.Śląskiej, kibice gości skandowali wulgarne okrzyki. Policjanci podjęli interwencje. Funkcjonariusze ukarali mandatami karnymi 17 osób oraz sporządzili 17 wniosków o ukaranie do Sądu za używanie wulgaryzmów podczas meczu.
W czasie trwania tej imprezy sportowej nie stwierdzono innych zakłóceń ładu i porządku publicznego.

Jednocześnie oświadczamy, że Policja będzie w sposób bezwzględny i stanowczy reagować na wszelkie przejawy chuligaństwa i wandalizmu podczas imprez sportowych. Apelujemy, więc do prawdziwych kibiców, a Ci stanowią bezwzględną większość o kulturalny i sportowy doping. Apelujemy również do kibiców o nietolerowanie negatywnych zachowań bandytów stadionowych, którzy swoim zachowaniem zachęcają innych do konfrontacji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group