Czwartek, 9 lipca
Imieniny: Sylwii, Weroniki
Czytających: 609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ponad kilogram amfetaminy i kilkadziesiąt gramów marihuany

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 8 listopada 2015, 10:51
Autor: opr.red.
Fot. red.
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić trzem mieszkańcom powiatu wałbrzyskiego, którzy wspólnie w wynajmowanym mieszkaniu w Świebodzicach posiadali ponad kilogram amfetaminy i kilkadziesiąt gramów marihuany.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej samochód którym jechała 20-letnia kobieta i dwaj mężczyźni w wieku 21 oraz 24 lat. W pojeździe policjanci ujawnili susz koloru zielonego oraz biały proszek. Jak się okazało po przebadaniu na testerze narkotykowym zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 20-latkowie posiadali przy sobie 95 porcji marihuany oraz 80 porcji amfetaminy.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Dalsze czynności prowadzone przez policjantów pozwoliły na odnalezienie w miejscu zamieszkania zatrzymanych kolejne porcje narkotyków . Zatrzymani w wynajmowanym mieszkaniu posiadali 490 porcji marihuany oraz 11.830 porcji amfetaminy.

Policjanci w sprawie prowadzą dalsze czynności.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group