Czytających: 1465

Bielawa: Porażka Polonii w Bielawie

Piątek, 3 lutego 2012, 19:44
Aktualizacja: 19:45
Porażką w wymiarze 0:1 zakończyła się trzecia sparingowa potyczka Polonii Świdnica, w której mierzyliśmy się z ligowym rywalem Bielawianką Bielawa.

Pierwsza połowa meczu rozgrywanego na terenie przeciwników przebiegła pod dyktando biało-zielonych. Dwie znakomite okazje do zdobycia gola miał Stachyra, jednak brakło precyzji, ponadto futbolówka po strzale Szuby wylądowała na poprzeczce. Pierwsza połowa pomimo naszej przewagi zakończyła się bezbramkowym remisem.

W pierwszej części gry wyglądaliśmy naprawdę bardzo dobrze stwarzając sobie kilka groźnych sytuacji. Udanie zaprezentował się w napadzie Jacek Stachyra, który będzie dużym wzmocnieniem w ofensywie. Po zmianie stron zrobiliśmy bardzo dużo zmian, gospodarze przejęli inicjatywę zdobywając zwycięską bramkę – wyznaje Przemysław Malczyk, trener naszej drużyny.

Bielawianka Bielawa – Polonia Świdnica 1:0 (0:0)

Skład Polonii:

I połowa: Płoszczyca, Szewczak, P. Salamon, Lato, Tobiasz, Bielski, W. Szuba, Pierzga, Domański, Śmiałowski, Stachyra

II połowa: Stitou, Luber, Bielski, P. Salamon (60’ Wirchniański), Lato, W. Szuba (60’ Domański), Pierzga (55’ Czoch), Madziała, Szewczak (60’ Ł. Szuba), Stachyra (50’ Śmiałowski), Goździejewski