Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1210
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Porozmawiaj o kulturze

Środa, 17 czerwca 2020, 15:25
Autor: red
Żarów: Porozmawiaj o kulturze
Fot. organizatorzy
Zapraszamy na spotkania przy sąsiedzkim stole, podczas których opowiemy, co planujemy tego lata w gminie Żarów oraz porozmawiamy o tym, w jaki sposób mieszkańcy mogą się włączyć w tworzenie kultury.

Liczymy na opowieści o tym, co w Państwa miejscowości jest warte promocji, jakie talenty drzemią w mieszkańcach oraz jakie wydarzenia są tu mile widziane.
– Czekamy na Państwa z kawą i ciastkiem, ale zachęcamy również do przyniesienia własnych smakołyków – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i dodaje - Spotkania zostały zaplanowane w Krukowie, Łażanach, Mrowinach, Wierzbnej i Żarowie. W Krukowie spotkamy się na Górze Krukowskiej w piątek, 19 czerwca o godzinie 18.00. Dzień później, 20 czerwca zapraszamy na godzinę 16.00 do parku w Łażanach. Z kolei w niedzielę, 21 czerwca zapraszamy do Mrowin w okolice pałacu o godzinie 13.00. Prosimy, aby zabrać ze sobą koce piknikowe.

Spotkania sąsiedzkie realizowane są w ramach projektu „Gminna kultura powszechna”, który realizuje Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Centrum zaprasza mieszkanki i mieszkańców gminy Żarów, osoby w każdym wieku, do wspólnego decydowania o tym, w jaki sposób powinna wyglądać kultura w naszej gminie oraz do wspólnej organizacji wydarzeń kulturalnych. Nasze Centrum otrzymało środki finansowe z Narodowego Centrum Kultury, które przeznaczymy na działania zgłoszone i zorganizowane przez mieszkańców.

Projekt jest realizowany dzięki dotacji przyznanej przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group