Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 640
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Posadzili żonkile

Sobota, 21 października 2023, 13:01
Autor: red
Świebodzice: Posadzili żonkile
Fot. UM Świebodzice
W atmosferze empatii, uśmiechu oraz przyjaźni upłynęło dzisiaj coroczne sadzenie żonkili w Szkole Podstawowej Integracyjnej na Cierniach w Świebodzicach.

Na początku społeczność szkolna wraz z Burmistrzem Miasta Pawłem Ozgą, Zastępcą Burmistrza Miasta Tobiaszem Wysoczańskim obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą ubiegłorocznej akcji charytatywnej. Dyrektor szkoły Łukasz Kucemba podziękował Burmistrzowi Miasta oraz Zastępcy Burmistrza za okazywanie wsparcia podczas każdej akcji i za bardzo dobrą współpracę. Głos zabrał także Burmistrz Paweł Ozga, który pogodnie przywitał wszystkich, dziękując za dobro, jakie czynione jest w szkole, za każdy odruch serca, chęć niesienia pomocy osobom chorym, potrzebującym. Burmistrz podkreślił, że to niezwykła akcja ucząca empatii. Zaraz po tym wszyscy wyszli przez budynek szkoły, aby posadzić sadzonki słonecznych kwiatów.
Przypomnijmy, że na wiosnę, gdy żonkile zakwitną, będą sprzedawane, a dochód z akcji wesprze Wrocławskie Hospicjum dla dzieci, które leczone są onkologicznie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group