Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 875
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Posiadał amfetaminę, marihuanę i extazy

Sobota, 17 stycznia 2015, 13:26
Autor: red.
Świdnica: Posiadał amfetaminę, marihuanę i extazy
Fot. KPP Świdnica
Zarzut posiadana znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzielania usłyszał 28–letni mieszkaniec Świdnicy. Mężczyzna został zatrzymany przez świdnickich kryminalnych i osadzony do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadząc na terenie miasta czynności dot. zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mieszkańca Świdnicy. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do zatrzymanego funkcjonariusze ujawnili w min środki odurzające oraz wagę elektroniczną. Zabezpieczony biały proszek, susz oraz tabletki zostały poddane badaniom na testerach narkotykowych.

Zabezpieczone przez funkcjonariuszy środki okazały się narkotykami. Mężczyzna posiadał 1200 porcji amfetaminy, 130 porcje marihuany oraz 3 tabletki extazy.

W trakcie wykonywania czynności zatrzymany przyznał się do posiadania narkotyków oraz do ich sprzedaży. W piątek mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii , za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group