Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1339
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Posprzątajmy Świebodzice

Środa, 21 września 2022, 13:34
Autor: red
Świebodzice: Posprzątajmy Świebodzice
Fot. organizatorzy
Już w sobotę (24 września) serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego posprzątania naszego, pięknego miasta. Jest to już IV edycja tego społecznego wydarzenia, które ma na celu promocję ekologicznych zachowań, edukowanie najmłodszych jak należy dbać o środowisko, które spełnia niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka.

Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe, kluby sportowe oraz instytucje do aktywnego włączenia się w to wydarzenie.
Organizatorem akcji jest Miasto Świebodzice, a partnerami: Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice Spółka z o.o., ZGK Świebodzice Spółka z o.o., ZWiK Świebodzice Spółka z o.o.
Tym razem zaplanowaliśmy sprzątanie czterech rejonów miasta: Ciernie, Zimny Dwór, Książański Park Krajobrazowy od strony Świebodzic oraz teren przy stadionie im. Ludwika Paluszaka (ul. Sportowa).
Zbiórka nastąpi na stadionie przy ul. Rekreacyjnej 1, o godz.: 10:30.

Harmonogram akcji „PosprzątajMY Świebodzice”:
10:30 – rejestracja uczestników, ul. Rekreacyjna 1;
11:00 – rozpoczęcie akcji, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i z przewodnikiem zostaną dowiezieni autobusem miejskim do punktu początku trasy;
13:00-15:00 - poczęstunek wraz z upominkiem, gry i zabawy;
16:00 – zakończenie akcji.

Każdy uczestnik otrzyma ekologiczny worek na plecy, a także zostanie wyposażony w worki na odpady oraz rękawiczki. Podczas akcji, odpady zbierane będą z zachowaniem zasad wstępnej segregacji do dedykowanych worków. Zachęcamy do zgłoszenia udziału w akcji w wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 74/ 666-95-71, e-mail: promocja@swiebodzice.pl.

Akcję wspierają: Masarnia Ciernie, Chata Polska, Cukiernia Oleńka- Szymańscy, DB Catering, ZPC Śnieżka S.A. Stowarzyszenie Czysty Wałbrzych.

Jednocześnie po sprzątaniu zapraszamy od godz. 14:00 również na stadion przy ul. Rekreacyjnej na Narodowy Dzień Sportu, którego organizatorem jest OSiR Świebodzice Sp. z o.o.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group