Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1342
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Posprzątali wieś

Wtorek, 16 kwietnia 2024, 11:51
Autor: red
Wierzbna: Posprzątali wieś
Fot. UM Żarów
Chętnie włączają się w prace społeczne na rzecz swoich miejscowości. Wspólnie sprzątają pobliskie tereny, sadzą drzewa oraz kwiaty i dbają o zagospodarowanie przestrzeni na terenie swoich wsi. I to wszystko w czynie społecznym!

Wystarczy odwiedzić wsie na terenie gminy Żarów, aby przekonać się, że są zadbane, ukwiecone, a ich mieszkańcy są zawsze gotowi do wspólnych działań.

W ten sposób kilka dni temu pracowali mieszkańcy Wierzbnej. Wspólnie posprzątali boisko, ul. Pankowicką, Skałkę, wał w kierunku Pankowa, las przy ul. Dębowej i cmentarz przy ul. Spacerowej w lesie. Dzięki temu zrobiło się estetycznie, schludnie i kolorowo. Takie widoki cieszą oko! Swoją pomoc przy akcji zaoferował także Pan Janusz Maciuszek, który zebrał na samochód zgromadzone śmieci.

W podziękowaniu za społeczną postawę najmłodsi otrzymali drzewka z Nadleśnictwa Świdnica. Po zakończeniu wspólnej pracy radna Zuzanna Urbanik, organizatorka społecznej akcji, zaprosiła wszystkich uczestników na lody.

Wielkie brawa dla naszych mieszkańców, którzy chętnie angażują się w społeczne inicjatywy. Bo integrując się i miło spędzając ze sobą czas, można uczynić wiele dobrego dla swojej wsi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group