SOKiBP prowadzi nabór wystawców zainteresowanych przygotowaniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do wielkanocnego klimatu. Zaprasza do udziału w jarmarku zarówno lokalnych producentów, rękodzielników, rady sołeckie, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, regionalne firmy jak też osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk zdecyduje organizator.
Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W zgłoszeniu należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.
Na odwiedzających tegoroczny jarmark jak zawsze będzie czekało wiele atrakcji – występy artystyczne, uroczyste wręczenie nagród w konkursach plastycznych o tematyce wielkanocnej, a także strefa zabaw dla dzieci.












