Czwartek, 8 czerwca
Imieniny: Maksyma, Seweryna
Czytających: 984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Poszukiwany i narkotyki

Czwartek, 24 lutego 2022, 9:03
Aktualizacja: 10:04
Autor: red
Świebodzice: Poszukiwany i narkotyki
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 32–latek poszukiwany był w związku z zaległą karą pozbawienia wolności….ale jak się okazało odpowie również za posiadanie narkotyków.

Jednym z głównych zadań policjantów jest min. ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 32-latka. Mężczyzna na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Świdnicy był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu celem odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 3 miesięcy.

Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 32-latku woreczek strunowy z suszem koloru zielono-brunatnego, który został zabezpieczony przez policjantów. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono kilka porcji tego narkotyków.

Zabezpieczona marihuana trafiła do depozytu, natomiast 32-latek do aresztu.

Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, o jego losie zdecyduje sąd, grozi mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group