Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1039
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Poszukiwany z narkotykami

Piątek, 15 listopada 2019, 15:16
Aktualizacja: Sobota, 16 listopada 2019, 9:18
Autor: red
Świebodzice: Poszukiwany z narkotykami
Fot. KPP Świdnica
Działania świdnickich policjantów ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, doprowadziły do zatrzymania 33–letniego mężczyzny u którego w mieszkaniu ujawniono marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy „odwiedzili” w tym celu 33-letniego świebodziczanina. Mundurowi weryfikowali informację, według której wymieniony miał posiadać w mieszkaniu niedozwolone substancje w postaci środków odurzających oraz substancji psychotropowych.

Wiedza operacyjna potwierdziła się. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i ujawnili w miejscu jego zamieszkania ponad 80 porcji narkotyków.

Ponadto mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary 3 lat pozbawiania wolności.

Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 33-latek odpowie teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group