Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1230
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Poszukiwany z narkotykami

Sobota, 5 czerwca 2021, 7:09
Aktualizacja: 9:10
Autor: red
Świdnica: Poszukiwany z narkotykami
Fot. KPP Świdnica
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 24–latka poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności, ponadto podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli m.in. marihuanę.

Jednym z głównych zadań policjantów kryminalnych, oprócz zatrzymywania sprawców przestępstw, jest ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 24-latka, który do odbycia miał zaległą karę 135 dni pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili „srebrne zawiniątko” z zawartością suszu roślinnego, Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli kilka porcji porcji handlowych tego narkotyków. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 24-latek do Aresztu gdzie rozpoczął odbywanie zaległej kary pozbawienia wolności..

Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group