Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 849
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Dolna: Potrójny sukces Lenki Grzelak

Wtorek, 19 czerwca 2018, 13:38
Autor: red
Lutomia Dolna: Potrójny sukces Lenki Grzelak
Fot. Gmina Świdnica
Ponad 36 tys. zgłoszonych prac plastycznych z całej Polski, w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Wśród nich zwycięska praca Lenki Grzelak ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej, w etapie regionalnym, która nagrodzona została również 3 miejsce w etapie wojewódzkim i wyróżnieniem w etapie ogólnopolskim.

12 czerwca 2018 r. w z udziałem przedstawicieli KRUS ogłoszono wyniki VIII Ogólnopolskiego Konkurs Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. W konkursie brało udział kilku uczniów klas 0 - III, jednak bohaterką spotkania była Lenka Grzelak z oddziału przedszkolnego prowadzonego przez panią Marzenę Bylicę.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, na temat zapobiegania najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom – upadkom osób. Lenka zdobyła 1 miejsce w etapie regionalnym tegoż konkursu, 3 miejsce w etapie wojewódzkim i wyróżnienie w etapie ogólnopolskim. Tu trzeba wspomnieć, że na tym poziomie Centralna Komisja Konkursowa wybierała z 96 prac zgłoszonych przez 36 116 dzieci z 2 987 szkół podstawowych z całej Polski. Lenka Grzelak wraz z rodzicami 15 czerwca wyjeżdża na uroczysty finał etapu centralnego, który odbędzie się w Warszawie, gdzie autorom najciekawszych prac zostaną wręczone nagrody. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group