Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 754
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Potrzebna pomoc poszkodowanym mieszkańcom Gorc

Piątek, 16 sierpnia 2013, 15:18
Aktualizacja: 15:21
Autor: PAW
Boguszów-Gorce: Potrzebna pomoc poszkodowanym mieszkańcom Gorc
Fot. PAW
Wtorkowy wybuch gazu w jednym z budynków przy ulicy Traugutta w Boguszowie–Gorcach spowodował olbrzymie zniszczenia. Budynek, w którym doszło do tragedii, zostanie rozebrany.

OSP w Boguszowie – Gorcach oraz Parafia Zesłania Ducha Świętego są inicjatorem akcji charytatywnej na rzecz rodzin poszkodowanych w wybuchu gazu przy ulicy Traugutta w Gorcach.

Sytuacja poszkodowanych jest bardzo ciężka. Nie mają oni możliwości wstępu do mieszkań, pozostali praktycznie bez środków do życia. Inicjatorom akcji nie chodzi o zbiórkę pieniędzy. Ludzie, którzy ucierpieli w tej tragedii, potrzebują mebli, sprzętów agd, pościeli, koców, kołder, itd.

Osoby, które chcą pomóc poszkodowanym, proszone są o kontakt: email: wuzelekgorce@o2.pl lub telefonicznie 668 984 039.

Przypomnijmy, że do wybuchu doszło we wtorek po godzinie 20.00. Wybuch spowodował naruszenie konstrukcji budynku. Jak opowiadają świadkowie, wybuch był bardzo mocny, o czym świadczy fakt, że parter się zawalił. Straż pożarna ewakuowała wszystkich mieszkańców. W wybuchu ucierpiało kilka osób. Najbardziej poszkodowany jest mężczyzna, który został mocno poparzony i przywalony gruzem. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group