Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1277
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pouczające spotkanie

Niedziela, 24 października 2021, 11:12
Autor: red
Świebodzice: Pouczające spotkanie
Fot. UM Świebodzice
21 października (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świebodzicach odbyło się ciekawe spotkanie ze Stanisławem Dzierniejko, filmoznawcą, dziennikarzem, twórcą i dyrektorem Festiwalu Reżyserii Filmowej i Festiwalu Aktorstwa Filmowego, autorem książki pt. „Mój pierwszy seans filmowy”, laureatem prestiżowej nagrody Forbesa „Profesjonalista Roku 2014”.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, a poprowadziła je Beata Wiciak Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, dziękując Dyrektorowi za możliwość zorganizowania spotkania w naszym mieście, wręczyła jesienny bukiet oraz upominek.

W imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi, Zastępcy Burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego oraz Sekretarz Miasta Sabiny Cebuli serdeczne podziękowania za wizytę w Świebodzicach złożyły przedstawicielki Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej przekazując pakiet promujący miasto.

Stanisław Dzierniejko bardzo interesująco opowiadał o swojej długoletniej przygodzie z filmem, w wypowiedziach skupiał się mocno na emocjach, przyjaźniach z aktorami m.in.: Beatą Tyszkiewicz, Janem Nowickim, Sonią Bohosiewicz, Anną Dereszowską, Arturem Żmijewskim, Bogusławem Lindą, Januszem Gajosem, Anną Samusionek, Robertem Więckiewiczem, podkreślając jak ważną mają one wartość i są bezcenne. Wrocławianin promował swoją niedawno wydaną książkę pt. Mój Pierwszy Seans Filmowy.

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych, bezpłatnych spotkaniach kulturalnych, o których będziemy informować na portalu miejskim, a także dowiecie się o nich Państwo na stronie internetowej Biblioteki mbpswiebodzice.naszabiblioteka.com.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group