Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Powalczą o zwycięstwo na schodach

Sobota, 2 kwietnia 2011, 1:40
Aktualizacja: 1:41
Autor: MDvR
Wałbrzych: Powalczą o zwycięstwo na schodach
Fot. archiwum
VIII Biegowy Turniej Rycerski odbędzie się już w najbliższy weekend, w sobotę 9 kwietnia zawodnicy pobiegną przez tarasy i schody Zamku Książ, dzień później zmierzą się na trasie prowadzącej przez ruiny Starego Książa.

W tym roku niestety zamknięte zostało trzecie piętro zamku, dlatego bieg po schodach znacząco zmieni swoją formułę. Zawodnicy wystartują wspólnie o 12:00 z bramy przed zamkiem i do pokonania będzie ok. 5 km w książańskim parku. Następnie wbiegną na tarasy zamkowe od strony kuźni i obiegając zamek dookoła zakończą bieg na Dziedzińcu Honorowym. Bieg będzie jednocześnie pierwszym etapem VIII Biegowego Turnieju Rycerskiego.

Drugi etap turnieju już następnego dnia (10 kwietnia) w ruinach Starego Książa. Tym razem do pokonania będą dwie trasy 10 i 5 km. Dłuższa dla mężczyzn, a krótsza dla kobiet, vipów, niepełnosprawnych i kategorii M-70 i M-80. Zakończenie imprezy na Starym Książu. Dla osób spoza Wałbrzycha jest możliwość przenocowania z soboty na niedzielę w sali gimnastycznej (własny śpiwór i karimata). Informacje pod nr telefonu 603 874 803. W sobotę odbędą się również „I Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Biegu po Schodach”.

Regulamin imprezy na stronie www.idol-wkb.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group