Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Powalczyli o Puchar Wójta Marcinowic

Piątek, 16 grudnia 2016, 19:02
Aktualizacja: Sobota, 17 grudnia 2016, 19:04
Autor: red
Marcinowice: Powalczyli o Puchar Wójta Marcinowic
Fot. UG Marcinowice
Akademia Piłkarska Marcinowice po raz drugi zorganizowała Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Marcinowice.

W Hali Sportowej Zespołu Szkół w Marcinowicach o tytuł najlepszej halowej drużyny piłkarskiej walczyło 8 ekip z terenu Powiatu Świdnickiego. Patronat honorowy nad turniejem objął Wójt Gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze fair play, a każdy z zawodników otrzymał obiad, pamiątkowy medal oraz prezent od św. Mikołaja, który tego dnia pojawił się na zawodach. Wszystkim drużynom wręczone zostały także puchary.

Ostatecznie wygraną drużyną okazał się Cukrownik Pszenno, który w finale pokonał Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych ze Świdnicy. III miejsce zdobyła drużyna Polonia Stal I wygrywając z piłkarzami Akademii Piłkarskiej Marcinowice I.

Wybrani zostali również: najlepszy zawodnik, którym okazał się Kacper Siemieńko, najlepszy bramkarz - Norbert Poradowski oraz najlepszy strzelec turnieju - Paweł Michta.
– Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu turnieju wójtowi gminy Marcinowice Władysławowi Gołębiowskiemu, sponsorom: firmie IFL Skład Węgla Wirki Łukasz i Aleksandra Biliccy za paczki ze słodyczami dla dzieci, firmie STEP Robert Zawalich za zakup strojów dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Sprawiło im to dużo uśmiechu na twarzy. Chcemy podziękować również Wojciechowi Bąkowi, Danielowi Dydyk, Wojciechowi Łukaszewiczowi, Dawidowi Michułce za przeprowadzenie turnieju oraz zawsze niezawodnym rodzicom za pyszne ciasta, a także wszystkim zawodnikom za udział i zaangażowanie – mówiła Małgorzata Michułka założyciel Akademii Piłkarskiej Marcinowice.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce Cukrownik Pszenno
2 miejsce Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy
3 miejsce Polonia Stal I
4 miejsce Akademia Piłkarska Marcinowice I
5 miejsce Polonia Stal II
6 miejsce Dabro-bau Makowice
7 miejsce Kłos Lutomia
8 miejsce Akademia Piłkarska Marcinowice II

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group