Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Powiatowe Zawody w Aerobiku Rekreacyjnym – wyniki

Wtorek, 9 kwietnia 2013, 16:55
Aktualizacja: 16:57
Autor: MDvR
Świdnica: Powiatowe Zawody w Aerobiku Rekreacyjnym – wyniki
Fot. użyczone
Pierwszy słoneczny dzień po długiej i mroźnej zimie, młodzież ze Świdnicy i powiatu powitała tanecznym krokiem. Organizatorem X Gimnazjady – Powiatowych Zawodów w Aerobiku Rekreacyjnym w ramach Współzawodnictwa Szkolnego był Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gimnazjum nr 2 w Świdnicy.

Bardzo dobrą atmosferę wprowadziły już pierwsze takty muzyki w których rytmie rozpoczęła się rywalizacja „roztańczonych dziewcząt”. Zmagania rozegrano w kategoriach drużyn 6-osobowych oraz tzw. „trójek”. O wyborze zwycięskich drużyn decydowało jury w składzie: Anna Trzeciak, Zofia Zdebiak i Lubomir Szmit. Przerwy w sportowych zmaganiach umiliły wszystkim występy zespołów tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy oraz ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Promienie słońca i wiosna, która mamy nadzieję zawitała na dobre w naszym mieście, spowodowały, że rywalizacja była bardzo zacięta. W kategorii drużyn 6-osobowych zwyciężyły: I miejsce - „Pretty Little Liars” (Gimnazjum nr 2 Świdnica), II miejsce - „Aerobic Girls” (Gimnazjum Żarów), III miejsce- „ Black and White” (Gimnazjum 4 Świdnica). W kategorii drużyn 3-osobowych na podium stanęły kolejno zespoły: I miejsce- „ De Corps” (Gimnazjum z Lutomi Dolnej), II miejsce - „Young Girls” (Gimnazjum nr 2 Świebodzice), III miejsce - „ A do M” (Gimnazjum z Lutomi Dolnej). Najlepsze drużyny 6-osobowe będą brały udział w finale wojewódzkim we Wrocławiu już 22 kwietnia. Uczestnicy otrzymali medale, puchary oraz pamiątkowe gadżety. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

(OSiR Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group