Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiatowy Strefowy Turniej Tenisa Stołowego

Wiadomości: Dobromierz
Poniedziałek, 19 marca 2018, 14:08
Aktualizacja: Wtorek, 20 marca 2018, 14:10
Autor: red
Fot. UG Dobromierz
W hali sportowej w Dobromierzu odbył się Turniej Strefowy w tenisie stołowym, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Dobromierzu, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy i Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe we Wrocławiu.

W turnieju wzięło udział 94 zawodniczek i zawodników. W turnieju finałowym w Sulikowie (powiat zgorzelecki) w dniu 25 marca 2018 r. naszą gminę reprezentować będą 3 osoby. Poniżej przedstawiono wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

MŁODZICZKI – 2005 i mł.
1. Bilska Nicole Świdnica
2. Kosierkiewicz Alicja Świdnica
3. Wilk Natalia Świdnica
4. Głowacka Kasandra Świdnica
5.- 6. Bogacz Julia Świdnica
5.- 6. Hałuszko Wiktoria Marcinowice
7.- 9. Kołpak Judyta Dobromierz
7.- 9. Borek Aleksandra Marcinowice
7.-9. Sikorska Katarzyna Świdnica

MŁODZICY – 2005 i mł.
1. Duma Marek Świdnica
2. Studnicki Dominik Świdnica
3. Kacprzak Bartłomiej Świdnica
4. Andruszko Wiktor Dobromierz
5.- 6. Żur Szymon Dobromierz
5.- 6. Wójcik Maciej Świdnica
7.- 8. Styczeń Michał Świdnica
7.- 8. Taurogiński Kajetan Świdnica
9.-12. Majcher Andrzej Świdnica
9.-12. Foryś Hubert Świdnica
9.- 12.Dudek Michał Świdnica
9.-12. Danko Jakub Świdnica
13.-16. Onik Maksymilian Świdnica
13.-16. Bryk Brajan Świdnica
13.-16. Piątek Michał Świdnica
13.-16. Citków Filip Dobromierz
17.-19. Chmiel Hubert Świdnica
17.-19. Grzywaczewski Paweł Dobromierz
17.-19. Zbyrowski Szymon Świdnica

KADETKI – 2004 –2003
1. Konarska Martyna Świdnica
2. Paździora Anna Świdnica
3. Pawlicka Martyna Dobromierz
4. Żur Wiktoria Dobromierz
5.-6. Rogala Klaudia Dobromierz
5.-6. Moczurad Aniela Marcinowice
7.- 8. Magoń Laura Dobromierz
7.-8. Kosierkiewicz Aleksandra Świdnica
9.-12. Górska Joanna Świdnica
9.-12.Stachurska Natalia Marcinowice
9.-12. Andreasik Wiktoria Dobromierz
9.-12. Szatkowska Julia Świdnica

KADECI 2004 –2003
1. Kowalski Jakub Świdnica
2. Duma Wojciech Świdnica
3. Borek Arkadiusz Marcinowice
4. Lech Adam Marcinowice
5.-6. Ratajczyk Gabriel Dobromierz
5.-6. Grandys Mateusz Świdnica
7.-8. Kawiński Szymon Świdnica
7.-8. Styczeń Kacper Świdnica
9.-12. Bekas Dominik Świdnica
9.-12. Różański Mateusz Świdnica
9.-12.Witek Bartosz Świdnica
9.-12. Krzywa Aleksander Marcinowice
13.-16. Sienkiewicz Kacper Świdnica
13.-16. Ciecierski Karol Świdnica
13.-16. Popiel Kacper Świdnica
13.-16. Migas Adrian Świdnica
17.-18. Hodel Olgierd Świdnica
17.-18. Chmiel Szymon Świdnica

JUNIORKI 2000 –2002
1. Chwistek Natalia Świdnica
2. Polańska Klaudia Marcinowice
3. Rogala Justyna Dobromierz
4. Marchewka Grażyna Marcinowice

JUNIORZY 2000 – 2002
1. Połczyński Kamil Świdnica
2. Dratwa Kacper Świdnica
3. Pienio Dawid Marcinowice
4. Hajdrych Jakub Świdnica

MŁODZIEŻOWIEC KOBIETY 1999 –1997
1. Botuszan Edyta Marcinowice
2. Dłutkowska Monika Świdnica
3. Malinowska Karolina Świdnica

MŁODZIEŻOWIEC MĘŻCZYŹNI 1999 –1997
1. Skowron Paweł Świdnica
2. Szpilewski Marcin Dobromierz
3. Hajdrych Michał Świdnica
4. Prask Paweł Świdnica
5. Hajdrych Damian Świdnica

SENIORKI 1999 i st.
1. Wojewódka Małgorzata Marcinowice
2. Staniszewska Anna Świdnica
3. Kalita Katarzyna Świdnica
4. Dymura Alicja Marcinowice

SENIORZY 1999 i st.
1. Pęczar Rafał Marcinowice
2. Malisz Rafał Świdnica
3. Pawłowski Dariusz Marcinowice
4. Petryków Stanisław Marcinowice
5.-6. Babczyszyn Marcin Świdnica
5.-6. Walas Grzegorz Dobromierz
7.-8. Gołąbek Andrzej Świdnica
7.-8. Figlewicz Jan Dobromierz
9.-12. Bieżyński Krzysztof Świdnica
9.-12. Babczyszyn Adam Świdnica
9.-12. Pospiech Paweł Marcinowice
9.-12. Dębiński Patryk Świdnica
13.-16. Keller Łukasz Świdnica
13.-16. Danaj Robert Dobromierz
13.-16. Studnicki Michał Świdnica
13.-16. Burczyński Stanisław Świdnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group