Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Powołana do kadry

Sobota, 27 sierpnia 2022, 13:19
Aktualizacja: 13:19
Autor: red
Żarów: Powołana do kadry
Fot. UM Żarów
Żarowianka Wioletta Bezusa będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Łucznictwie 3D – Terni/Włochy, które odbędą się w dniach 3–10 września 2022r.

- Bardzo się cieszę i daję słowo, że dam z siebie wszystko, aby dumnie reprezentować Polskę i naszą gminę – mówiła podczas spotkania w UM Żarów pani Wioletta Bezusa.

Burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora zaprosili panią Wiolettę na spotkanie do Urzędu Miejskiego w Żarowie, aby jej pogratulować i złożyć podziękowania.

- Samo powołanie do reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Świata to ogromne wyróżnienie. Cieszymy się i jesteśmy przekonani, że Pani Wioletta zaprezentuje tam swoje umiejętności i odniesie sukces. Pani Wioletta jest utalentowaną zawodniczką, która zwyciężała już na wielu zawodach sportowych. Wiemy, że nie spoczywa na laurach i ciężko trenuje, przygotowując się do Mistrzostw Świata. Trzymamy kciuki i kibicujemy jej w tej niełatwej walce. Gratulujemy powołania do reprezentacji kraju i życzymy kolejnych sukcesów – gratulowali pani Wioletcie burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Podczas spotkania w Urzędzie Miejskim w Żarowie Pani Wioletta otrzymała od naszych włodarzy nowy strój reprezentacyjny, w którym reprezentować będzie Polskę i gminę Żarów na Mistrzostwach we Włoszech. Mamy nadzieję, że nowy strój przyniesie naszej mieszkance wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach sportowych. Z całego serca jej tego życzymy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group