Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy

Wtorek, 1 listopada 2016, 7:52
Aktualizacja: 10:55
Autor: red
Świdnica: Powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy
Fot. KPP Świdnica
W świdnickiej komendzie, odbyła się uroczystość, w trakcie której na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy oficjalnie powołany został nadkom.Adam Jacek Pilch.

31 października w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy miała miejsce uroczystość związana z uzupełnieniem obsady najwyższych stanowisk kierowniczych tutejszej jednostki.

Przypomnijmy, iż 20 października wręczone zostały nominacje powołujące nadkom.Andrzeja Dobiesa na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, a podinsp.Jarosława Nowaczyka na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta świdnickiej jednostki. Do obsadzenia pozostało zatem jeszcze tylko stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy.

Teraz oficjalnie stanowisko to objął nadkom.Adam Jacek Pilch. Nominację wręczył wymienionemu Komendant tutejszej jednostki – nadkom.Andrzej Dobies. Do zmiany personalnej nie doszło, gdyż do tej pory nadkom.Adam Jacek Pilch zajmował wymienione stanowisko na zasadzie pełnienia obowiązków. Tym samym, aktualnie obsadzone są już wszystkie trzy najwyższe stanowiska kierownicze świdnickiej jednostki.

W uroczystości uczestniczył m.in. Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – mł.insp.Piotr Szafrański oraz kadra kierownicza i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Wszyscy obecni gratulowali nowo powołanemu zastępcy komendanta świdnickiej jednostki, on sam natomiast podziękował za zaufanie i dobrą atmosferę w służbie oraz zadeklarował chęć dalszej, owocnej współpracy.

Nadkom. Adam Jacek Pilch ma 45 lat. Służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Przez lata związany był z Komendą Powiatową Policji w Jaworze, gdzie pracował m.in. w Zespole Dzielnicowych, Sekcji Ruchu Drogowego, czy na stanowiskach kierowniczych Wydziału Prewencji. Był ponadto Kierownikiem Sekcji w Wydziale Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a także Komendantem Komisariatu Policji w Bolkowie. Od lipca br. pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group