Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 601
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Powrót za kraty

Czwartek, 21 maja 2020, 7:09
Aktualizacja: 9:10
Autor: red
powiat świdnicki: Powrót za kraty
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali 31–letniego mieszkańca powiatu świdnickiego poszukiwanego celem odbycia kary pozbawiania wolności, u którego dodatkowo ujawnili kilkanaście porcji narkotyków.

31-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Legnicy. Do zatrzymania doszło w 19 maja w godzinach popołudniowych w Świdnicy. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili „srebrne zawiniątko” z białym proszkiem, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczona substancja to metamfetamina.

31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie po tym jak usłyszał zarzuty w sprawie posiadania narkotyków trafił do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbył zaległą karę pozbawienia wolności.

Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group