Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 647
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Powstaje inkubator

Środa, 30 października 2019, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Świebodzice: Powstaje inkubator
Fot. WSSE "Invest Park"
Już za dwa lata w Świebodzicach powstanie inkubator przedsiębiorczości, inwestycja ma opiewać na kwotę siedemnastu milionów złotych.

Wiosną 2020 roku ruszy budowa nowoczesnej hali pod wynajem. Około 4 tysiące m 2 na hale i magazyny oraz 1,5 tysiąca m 2 na biura, to przestrzeń dla przedsiębiorców.

Inkubator przedsiębiorczości zostanie wybudowany przez Invest-Park Development, której prezesem jest Paweł Kurtasz.- spółkę Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zarządzanej przez prezesa Piotra Sosińskiego oraz wiceprezesa Kamila Krzysztofa Zielińskiego.

Inkubator przedsiębiorczości będzie inwestycją ukierunkowaną na potrzeby początkujących przedsiębiorców, usytuowane będą tam będą m.in. biura pod wynajem, usługi, produkcję. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb malej firmy, która w przyszłości się rozwinie i będzie potrzebowała większej przestrzeń do swej działalności.

Burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga podkreśla jak ważna to będzie inwestycja, która pomoże przyciągnąć przedsiębiorców. Bardzo istotna jest, lokalizacja inwestycji, bliskość Lotniska Sportowo-Dyspozycyjnego, które stanowi ważny punkt na mapie Gminy Świebodzice i będzie istotnym elementem infrastruktury biznesowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group