Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Powstaje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Świdnicy

Piątek, 16 listopada 2018, 7:44
Aktualizacja: 8:45
Autor: red
Miasto Świdnica przystąpiło do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2019 – 2025, przy wsparciu firmy EffiCon z Wrocławia.

Jednym z jej zadań jest zdiagnozowanie najważniejszych problemów społecznych, jakie występują w Świdnicy, między innymi poprzez ankietę przeprowadzoną wśród mieszkańców.

- Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udzielenie rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie. Ma ona charakter anonimowy i służy poznaniu Państwa opinii na temat problemów społecznych występujących na terenie miasta. Państwa ocena pomoże zdiagnozować te najważniejsze kwestie oraz określić najefektywniejsze sposoby ich rozwiązywania bądź minimalizacji – mówi Danuta Nowicka, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych.

Do 27 listopada na ulicach miasta świdniczanie będą mogli spotkać ankieterów z firmy EffiCon. Ankieta dostępna jest także na stronie: http://problemyspoleczne.badanie.net/

- Wypełnienie jej zajmie Państwu kilkanaście minut. Przygotowaliśmy 30 pytań, które dotyczą miedzy innymi bezdomności, wykluczenia społecznego, problemu uzależnień, niepełnosprawności czy też bezpieczeństwa na terenie miasta – dodaje Danuta Nowicka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group