Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 844
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Powstanie Dynamiczny System Informacji Pasażera?

Niedziela, 24 kwietnia 2011, 14:13
Aktualizacja: 14:20
Autor: GrA
Świdnica: Powstanie Dynamiczny System Informacji Pasażera?
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Świdnickie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne do tego projektu przygotowuje się już od dawna. Jest szansa, że powstaną elektroniczne tablice informujące o odjazdach i przyjazdach autobusów w Świdnicy.

Na początek przynajmniej na placu Grunwaldzkim. Tyle tylko, że na pewno jeszcze nie w tym roku. – Nie ukrywam, że intensywnie myślimy o tym projekcie – mówi prezes świdnickiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Wiktor Karol. – Właściwie jesteśmy do tego przygotowani. Potrzebujemy jeszcze zakupić GPS do naszych autobusów.

Reszta pozostaje po stronie miasta. – Miasto planuje włączyć się w realizację tego projektu. Będzie musiało zakupić specjalne elektroniczne tablice informacyjne. Ale w tym roku ich zakupu w budżecie miasta nie zaplanowano – wyjaśnia Wiktor Karol.

Dynamiczny System Informacji Pasażera wpłynąłby znacznie na poprawę komunikacji między pasażerami a Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji. Dzięki tablicom informacyjnym pasażerowie na bieżąco mogliby śledzić ewentualne opóźnienia autobusów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group