Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1163
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pożegnanie ósmoklasistów

Sobota, 24 czerwca 2023, 11:36
Aktualizacja: 11:37
Autor: red
Świebodzice: Pożegnanie ósmoklasistów
Fot. UM Świebodzice
Pożegnanie Dyrektor Teresy Walczak–Jusiel oraz ósmoklasistów.

Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego odbyło się dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 2. W hali OSiR miało miejsce pożegnanie Dyrektor Teresy Walczak-Jusiel oraz ósmoklasistów. Po 37 latach właśnie dzisiaj Pani Dyrektor, szanowana i bardzo zaangażowana w życie szkoły została pięknie pożegnana przez grono pedagogiczne oraz uczniów. Jak podkreślali wszyscy, to była wyjątkowa Dyrektor, pełna empatii, zrozumienia, troski o ucznia, bezustannie dbająca o to, aby poziom w szkole rósł w siłę, a kolejne pokolenia odchodzące z tej szkoły były mądrymi i dobrymi ludźmi.

W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Wicedyrektor szkoły Dorota Piwko, Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Alicja Pawlica, Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek, Prezes ZGK Spółka z o.o. Sławomir Sprawka, Prezes OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Jarosław Pizuński, przedstawiciel Kuratorium Oświaty, Rady Rodziców.

Bardzo ważnymi osobami, które tego dnia odchodziły ze szkoły byli ósmoklasiści, którzy zostali pięknie pożegnani przez Dyrektor oraz swych młodszych kolegów. Teresa Walczak - Jusiel wyjątkowo serdecznie podziękowała Burmistrzowi Miasta Świebodzice Pawłowi Ozdze, za wspaniałą współpracę, wsparcie, życzliwość, za to, że zawsze na Burmistrza Miasta mogła liczyć w tych dobrych i gorszych chwilach. W dowód wdzięczności Burmistrz otrzymał od Dyrektor Szkoły order przyjaciela szkoły, ordery także otrzymali: Prezesi OSiR i ZGK, Kierownik Wydziału ES, przedstawiciele szkoły, Przewodnicząca ZNP.

Burmistrz w swym wystąpieniu ze wzruszeniem podziękował Pani Dyrektor za 37 lat wytężonej pracy, pełnej poświęcenia, miłości do uczniów, do stawiania szkoły na wyżyny. Moc życzeń przekazali także pozostali goście, nauczyciele, uczniowie, którzy przekazali także wraz z Burmistrzem upominki oraz kwiaty. Uśmiech szkoły oraz łzy wzruszenia wskazywały, że to był piękny czas spędzony w SP nr 2, tak jak Pani Dyrektor mówiła, jest wdzięczna wszystkim, którzy Jej w tej drodze pomogli i przeszli ją razem z Nią. Wielkie wzruszenie zaobserwowaliśmy również u uczniów z klas ósmych, którzy co chwilę ocierali łzy wzruszenia. Piękne życzenia przekazał uczniom także Burmistrz Miasta Paweł Ozga.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group