Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Poznaj swój numerek – Violetta Kuklińska–Woźny opowie o magicznych liczbach

Piątek, 3 grudnia 2010, 12:38
Aktualizacja: 12:39
Autor: KO
Świdnica: Poznaj swój numerek – Violetta Kuklińska–Woźny opowie o magicznych liczbach
Fot. MBP
Nauczycielka przedmiotów ekonomicznych i numerolożka – świdniczanka Violetta Kuklińska–Woźny spotka się dziś z czytelnikami swoich książek i innymi głodnymi wiedzy o liczbach, które rządzą naszym życiem.

Violetta Kuklińska-Woźny to autorka książek numerologicznych: "Cykle numerologiczne- żyj w zgodzie z rytmem wszechświata", "Coś więcej niż liczby- poznaj i zrozum samego siebie", "Liczby życia- co numerologia mówi o tobie i innych". Jest doradcą personalnym i doradcą życiowym. W "Gazecie Wrocławskiej" tworzyła profile osobowościowe m.in. Izabelli Skorupco, Ryszarda Kapuścińskiego i Andrzeja Gołoty.

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej zabierze nas w podróż do naszego wnętrza – za pomocą liczb. Ale to coś więcej niż liczby. W numerach zaklęty jest według świdniczanki nasz los. A może bardziej: nasz potencjał. Od nas zależy, co z nim zrobimy. Ale najważniejsze: najpierw musimy go odkryć!

Spotkanie z Violettą Kuklińską-Woźny rozpoczyna się o godz. 18.00 w Sali Cysterskiej MBP przy ul. Franciszkańskiej. Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group