Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 954
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Poznaj tajniki fotografii koncertowej i sitodruku

Poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 14:28
Aktualizacja: Wtorek, 5 kwietnia 2016, 7:57
Autor: opr.red.
Świdnica: Poznaj tajniki fotografii koncertowej i sitodruku
Fot. organizatorzy/nadesłane
W tym roku Truskawka Fest to nie tylko koncerty. W ramach 3–dniowego wydarzenia odbędą się też warsztaty fotografii koncertowej i sitodruku. Świdnicki Ośrodek Kultury czeka na zgłoszenia chętnych do udziału.

W lutym Świdnicę odwiedził Jarosław Szubrycht – doświadczony dziennikarz muzyczny, redaktor naczelny Gazety Magnetofonowej, autor kilku książek i niezliczonej ilości wywiadów i recenzji. Poprowadził warsztaty w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne. W dniach 22-24 kwietnia będzie okazja spotkać się z kolejną znaną postacią dziennikarstwa muzycznego. Warsztaty fotografii koncertowej poprowadzi Artur Rawicz – współzałożyciel agencji fotograficznej Music Foto Kolektiv. Jako fotograf koncertowy stale współpracuje (od 2008 roku) z Onetem oraz CGM.pl. Pracuje również dla Wirtualnej Polski, T-Mobile Music i Interii. Jest oficjalnym fotografem Przystanku Woodstock, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, Cieszanów Rock Festival, Sopot Jazz Festival.

Kolejne warsztaty, z których można skorzystać w ramach Truskawka Fest, dotyczą sitodruku – techniki pozwalającej w łatwy sposób drukować na papierze, tekstyliach i innych materiałach. W ramach kilkugodzinnych zajęć, które odbędą się 23 kwietnia, uczestnicy dowiedzą się jak przygotować materiały do druku, naświetlić matrycę i drukować. Trwa rekrutacja grupy warsztatowej, która pozna tajniki sitodruku od kuchni. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w zajęciach, ale chciałyby zrobić swoją własną koszulkę Truskawka Fest, też dostaną taką szansę.

Więcej informacji o warsztatach i zapisach można znaleźć na stronie Truskawka Fest – http://bit.ly/Truskawka2016 Szczegóły będą pojawiać się także na stronie Facebook: www.facebook.com/TruskawkaFest/

Przypominamy, że Truskawka Fest odbędzie się w terminie 22-24 kwietnia w Klubie Bolko w Świdnicy. Na scenie pojawi się Dezerter, Hańba, People of the Haze, Tropy, Silentlive, Białe drzewa, Crash the Night, Rohele, Sufit, Anty Klerykał. Wyświetlone będą też 2 muzyczne filmy dokumentalne: „Do It Together” i „Every Other Summer”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group