Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pozostały 2 dni do II Świdnickiej Piętnastki

Czwartek, 26 sierpnia 2010, 11:15
Aktualizacja: 11:16
Autor: MDvR
Świdnica: Pozostały 2 dni do II Świdnickiej Piętnastki
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Fani długich dystansów już zacierają ręce na myśl o zawodach, które odbędą się w sobotę 28 sierpnia w naszym mieście. Tego dnia odbędzie się bowiem druga edycja Świdnickiej Piętnastki, a wraz z nią piknik rodzinny, na który zapraszamy całe rodziny.

Zanim jednak przejdziemy do głównego dania, jakim będzie bieg główny na dystansie 15 km rozpoczniemy od konkurencji przeznaczonych dla młodszych uczestników, które rozpoczną się na terenie ŚOSiR-u o 10.00. Dzieci i młodzież w zależności od wieku zostaną przydzielone do odpowiedniej kategorii (smerfa, krasnala, skrzata, elfa, juniora, championa).

Kończący zmagania bieg główny rozpocznie się o 12.00. Trasa liczy 3 pętle po około 5km każda i przebiega ulicami miasta, w tym po terenach szczególnie uczęszczanych przez mieszkańców: park centralny, zalew Witoszówka, stadion OSIR. Trasa posiada profil urozmaicony, jest podbieg o sympatycznej nazwie "Świdnicka Pieszczocha", a także kilka zbiegów, na których zawodnicy będą mogli chwilę odpocząć. Zawody oraz wytyczony szlak biegu posiada atest PZLA, co umożliwia notowanie wyników na niej osiąganych w oficjalnych tabelach ogólnopolskiego związku.

Przy okazji biegów na terenie ŚOSiR-u odbędzie się piknik rodzinny. Najwięcej atrakcji czeka tam na najmłodszych, bowiem zostanie zorganizowane przedszkole, w którym rodzice będą mogli zostawić na chwilę swoje pociechy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group