Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Prace konserwacyjne

Piątek, 24 kwietnia 2020, 11:53
Autor: red
Świebodzice: Prace konserwacyjne
Fot. UM Świebodzice
Z uwagi na epidemię koronawirusa wszystkie obiekty sportowe w Świebodzicach są zamknięte. OSiR Świebodzice Spółka z o.o. z myślą o użytkownikach czas przerwy wykorzystuje prowadząc liczne prace porządkowe i techniczne w swoich obiektach oraz na terenach przyległych.

W normalnych warunkach funkcjonowania przerwa taka miała zwykle miejsce we wrześniu.

W Hali Sportowo-Widowiskowej naprawiane są m.in. futryny i drzwi wewnętrzne do przebieralni, toalet i pomieszczeń gospodarczych, na dachu hali prowadzone są naprawy dekarskie, czyszczone są rynny i spusty. Ponadto przycinane są żywopłoty i porządkowane gazony. Pomieszczenia są gruntownie czyszczone i odkażane. Odbywa się także przegląd i naprawa instalacji elektrycznej. a także instalowany jest reduktor ciśnienia na instalacji ciepłej wody użytkowej.

Z kolei w Wodnym Centrum Rekreacji są m.in.: montowane liczniki ściekowe i zakładane płytki na ścianie w holu głównym. Ponadto odbywa się przechlorowanie filtrów i systemów cyrkulacji wody basenowej, odbywają się prace porządkowe podbasenia, wymieniane są lampy basenowe oraz naprawiane jest oświetlenie w saunach. Odbywa się także naprawa pęknięć, spuchnięć tynków i malowanie ścian w łazienkach i przebieralniach, przegląd i naprawa instalacji elektrycznej. Doprowadzana jest instalacja internetowa do komputerów analizujących skład wody basenowej i centrali wentylacyjnej w celu możliwości zdalnego diagnozowania i serwisowania. A ponadto prowadzony jest przegląd i naprawa instalacji elektrycznej.

W kompleksie sportowym przy ul. Sportowej 15, odbywają się prace pielęgnacyjne na boisku naturalnym oraz na boisku z trawą syntetyczną.

Przy ul. Rekreacyjnej 1 trwa przegląd i naprawa instalacji elektrycznej w pomieszczeniach socjalnych ORLIK. Ponadto wykonywana jest korekta drzew i krzewów, porządkowane są gazony i żywopłoty, a także realizowany jest montaż ogrodzenia panelowego od strony brodzików dziecięcych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group